W świecie nowoczesnych saun i basenów strefa relaksu powinna zaspokajać potrzeby wszystkich domowników, ale i najbardziej wyszukane gusta

Zastanawiacie się nad domową strefą relaksu – sauną, basenem, a może łaźnią parową? NIezależnie od tego, czy budujecie ją dla siebie, dla rodziny czy dla zdrowia, to najważniejsze, by stworzyć przestrzeń, w której poczujecie się w pełni zrelaksowani i oderwiecie się od codziennych trosk – pisze Joanna Wybraniec.

Najistotniejsze jest to, aby w taki sposób zaprojektować strefę relaksu, by zaspokajała potrzeby wszystkich domowników. Szybko okaże się, że basen w domu zmienia sposób spędzania wolnego czasu całej rodziny, a sauna sucha pozwala wygospodarować wieczorem godzinę dla siebie.

Indywidualne rozwiązania
Nasz zespół urzeczywistni Twoje plany o domowej oazie, przestrzeni do wypoczynku i zabawy. Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiednią saunę dla siebie – doradzimy, jak od strony praktycznej, zaprojektować domową strefę wellness.

IMG_5126_1

Projektując, pamiętajmy o strefie do schładzania – wiadrze z zimną wodą lub beczce kambala. Każde z rozwiązań dopasowujemy indywidualnie. Basen w domu, czy w ogrodzie? Przybliżymy tematykę od strony technicznej, pomożemy w wyborze koloru oraz kształtu basenu. Możesz wybrać spośród 29 modeli niecek basenowych, od 4,5 do 13 metrów długości, które proponujemy w 12 unikalnych kolorach. Baseny Compass posiadają dożywotnią gwarancję na konstrukcję.

Wsparcie na każdym etapie
Dla nas nie ma znaczenia, czy instalujemy basen wewnątrz budynku, czy w ogrodzie. Spełniamy marzenia naszych klientów, z pasją podchodząc do każdej realizacji. Jesteśmy wsparciem w tworzeniu domowego wellness na każdym etapie prac – od projektu, aż po montaż. Również serwis jest jedną z usług, jakie proponujemy naszym klientom.

Sauny suche oraz łaźnie parowe firmy KLAFS, zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta. Gwieździste niebo, koloroterapia, muzyka, ogromna gama olejków zapachowych – sauna sucha będzie czymś więcej, niż sądziliście do tej pory. A po seansie możecie odpocząć na podgrzewanej leżance…

KLAFS_Lounge_04_Galerie_2560x1600

Kompleksowe rozwiązania
Proponujemy kompleksowe rozwiązania, wyposażając strefy relaksu w sauny suche, łaźnie parowe, baseny, ale też konsultujemy projekt od strony technicznej, a także rozwiązań praktycznych – mówi Krzysztof Gościński, dyrektor zarządzający Compass Pools Polska.

Jako Generalny Dystrybutor w Polsce basenów Compass Pools oraz Partner KLAFS Sp. z o. o, realizujemy projekty stref wellness, tak dla inwestorów prywatnych, jak i publicznych. Długoletnie doświadczenie pozwala nam być partnerem podczas realizacji, zarówno dla projektanta, jak i dla inwestora.