Uśmiech w Duda Clinic

Zaledwie 10 minut jazdy samochodem z Bażantowa działa należąca do dr. Mariusza Dudy Duda Clinic – klinika, która wyznacza standardy opieki stomatologicznej nad najbardziej wymagającymi pacjentami.

Klinika przywiązuje ogromną wagę do strefy komfortu pacjenta, którą oddzieliła od gabinetów stomatologicznych. W hallu recepcyjnym panuje swoisty minimalizm – to strefa ciszy, spokoju, przyjemnej, łagodnej muzyki i miłego zapachu. Miejsce, gdzie pacjent może się w pełni zrelaksować przed zabiegiem lub po zabiegu stomatologicznym. Od pierwszych chwil na terenie kliniki pacjentów otacza miła i przyjazna atmosfera, która towarzyszy im przez cały okres leczenia.DudaClinic_poczekalnia_071

Trzon zespołu stanowią stomatolodzy, którzy współpracują z dr. Mariuszem Dudą od początku swojej kariery zawodowej. Stomatologia estetyczna, protetyka, implantologia, periodontologia, stomatologia dziecięca, własne laboratorium protetyczne – dzięki różnym specjalizacjom zapewniają pacjentom kompleksowe leczenie z zachowaniem najwyższych standardów.

W klinice pracuje dzisiaj prawie 30 osób. Dzięki starannie dobranemu zespołowi kompetentnych lekarzy Duda Clinic jest w stanie zaproponować pacjentom możliwie najszerszy wachlarz wysokiej jakości świadczeń medycznych.

moja propozycja wyboru

Duda Clinic wyznacza trendy we współczesnej stomatologii, nie tylko w obszarze wysokich standardów leczenia, ale także projektów określających nowoczesny i niebanalny wystrój wnętrz, w których każdy pacjent może się czuć wyjątkowo.

Dr n. med. Mariusz Duda
Specjalista chirurg, implantolog i ekspert ds. implantologii stomatologicznej, właściciel Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna w Katowicach. Współzałożyciel i aktualny Prezydent PSI – Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz wiceprezydent ICOI – International Congress of Oral Implantologists. Redaktor naukowy polskiej edycji podręcznika Implantologii Stomatologicznej, redaktor naczelny czasopisma „Implantologia” pod patronatem PSI. Uznany wykładowca polski i zagraniczny z zakresu implantologii stomatologicznej.

Duda Clinic, Katowice, ul. Kołodzieja 8tel. 32 253 01 09, www.dudaclinic.com.