Rozgość się w SOPOTORIUM

SOPOTORIUM Medical Resort & SPA przyjmie pierwszych gości już za niespełna dwa lata – wiosną 2020 roku. Obiekt nawiązujący do tradycji przedwojennego Sopotu, będzie leczył i rehabilitował. Wszystko to w atmosferze dyskretnego luksusu najlepszych czterogwiazdkowych hoteli.

Hotel Marriott, hotel Radisson Blu i Sopockie Błonia – to najbliżsi sąsiedzi SOPOTORIUM  Medical Resort & SPA – ponad stupokojowego obiektu sanatoryjnego, najnowszego projektu spółki Millenium Inwestycje, dewelopera Osiedla Bażantowo.Jego bazą zabiegową będzie balneoterapia wykorzystująca solankę bromkową ze źródła św. Wojciecha, dzięki któremu Sopot zyskał status uzdrowiska. Odwołania do tej tradycji znajdą się w pokojach i apartamentach w postaci zdjęć. Te będą obecne również w przestrzeniach wspólnych, jak jadalnia, bar i basen. Kuracjusze wypoczywający w SOPOTORIUM będą mogli korzystać m.in. z hydroterapii, fizjoterapii, fizykoterapii, fitoterapii i porad dietetyka. Obiekt będzie specjalizował się w leczeniu chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów, urazów narządu ruchu, schorzeń neurologicznych, zaburzeń układu krążenia, układu oddechowego, nadciśnienia i zespołów bólowych.Otwarcie już za niespełna dwa lata – wiosną 2020 roku.

Część mieszkalna będzie obejmować aż cztery kondygnacje SOPOTORIUM. Pokoje i apartamenty będą utrzymane w standardzie hoteli czterogwiazdkowych.

Dyskretny luksus i elegancja. Tak będą wyglądały łazienki w pokojach i apartamentach.

Sala ćwiczeń, basen solankowy, wypoczywalnia, grota solna z tężnią, inhalacje…to tylko część oferty.

SOPOTORIUM to najnowszy projekt spółki Millenium Inwestycje, dewelopera Osiedla Bażantowo.