Piotr, Paweł i Bażantowo

O dobrej współpracy między siecią Piotr i Paweł oraz Centrum Handlowym Bażantowo pisze Mateusz Radecki z Departamentu Marketingu Piotr i Paweł SA.

Blisko dziesięć lat temu, na przełomie roku 2007 i 2008, nasza sieć nabierała wiatru w żagle, zakładając wiele nowych sklepów, a jeden z nich właśnie w Centrum Handlowym Bażantowo. Było to dla nas kluczowe, pierwsze otwarcie w Katowicach. Dziś posiadamy już 3 sklepy w mieście, a cała sieć liczy sobie 134 placówki na terenie całego kraju – ponad trzy razy więcej niż pod koniec 2007 roku.

Wpływ na wybór lokalizacji w przypadku Bażantowa miała bardzo perspektywiczna okolica – umiejscowienie w rozwijającej się części miasta, bliskość wielu osiedli, a także stosunkowo łatwy dojazd. W obecnej chwili nie bez znaczenia dla naszej sieci są także inicjatywy, jakie realizują prężni zarządcy centrum handlowego. Z niecierpliwością czekamy przede wszystkim na finalizację nowych inwestycji, które powiększą obiekt, co – mamy nadzieję – pozytywnie wpłynie na liczbę odwiedzających. Ogromnym optymizmem napawa nas także perspektywa powstania pętli szybkiego tramwaju i budowy centrum przesiadkowego park & ride przy CH Bażantowo. Nowe połączenie szynowe niewątpliwie będzie dodatkowym, pozytywnym impulsem dla rozwoju całej okolicy, co bardzo nas cieszy.

Funkcjonowanie sklepu w takiej lokalizacji obok niewątpliwych zalet i szans jest dla nas także sporym wyzwaniem. Miasto i okolica rozwijają się, powstaje także coraz więcej nowych sklepów. W naszej sieci od zawsze, bez względu na okoliczności, stawiamy jednak na jakość i atrakcyjność asortymentu, który pozwala Klientom na znalezienie wszystkiego, czego potrzebują. Staramy się także, aby ceny oferowanych produktów były zawsze konkurencyjne i zachęcały kupujących do zakupów. Wierzymy jednak, że pomimo rosnącej wokół konkurencji, współpracując z takim partnerem jak Centrum Handlowe Bażantowo, jeszcze długo będziemy mogli gościć w naszym sklepie mieszkańców Katowic.

Katowice, ul. Bażantów 2tel. 516 202 247 www.piotripawel.pl