Piękno to zdrowie

SOPOTORIUM Beauty&Spa powstało po to, byśmy czuli się piękniejsi i szczęśliwsi. Bo piękno to zdrowie – pisze menadżerka spa, Wioletta Szlachta 

 

Klimat Sopotu oraz nadmorska aura nie tylko wpływają korzystnie na zdrowie, ale też sprzyjają poszukiwaniu piękna i witalności w spa. SOPOTORIUM Beauty&Spa to miejsce, gdzie panuje spokój i harmonia, a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością. 

SOPOTORIUM Beauty&Spa jest wyjątkowe, bo znacząco wyróżnia się swoją ofertą zabiegową wśród innych obiektów spa. Oprócz zabiegów typowo pielęgnacyjnych na twarz i ciało oferujemy szereg zaawansowanych technologii do przebudowy skóry w sposób nieinwazyjny. Dlatego do oferty wprowadziliśmy urządzenia Hi-Tech, dzięki którym możemy wielowymiarowo zadbać o kondycję i jakość skóry, by cieszyć się pięknym wyglądem przez długie lata. 

Wszystkie zabiegi oparte są o najnowsze odkrycia współczesnej kosmetologii. Dobieramy je starannie do indywidualnych potrzeb każdego Gościa, realizując holistyczną koncepcję w podejściu do człowieka. Wierzymy, że dobry wygląd to dobre samopoczucie, a piękno to zdrowie! 

TECHNOLOGIE STOSOWANE W SOPOTORIUM BEAUTY&SPA

GeneO
GeneO to przełomowa technologia umożliwiająca równoczesną eksfoliację, czyli usuwanie martwych komórek skóry z jej powierzchni, maksymalne dotlenienie skóry i zwiększenie wchłaniania składników aktywnie rewitalizujących.

Catio Vital Lift
Catio Vital Lift to ekskluzywne urządzenie MARY COHR, łączące w sobie trzy funkcje: termiczną (mini-sauna), jonizacyjną i elektrostymulującą. To unikalna pielęgnacja dla każdego rodzaju skóry, dająca spektakularne efekty.

DermaOXY
DermaOXY to urządzenie, które wtłacza preparaty aktywne do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. To rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżająca ją na poziomie komórkowym oraz redukująca zmarszczki.

Radiofrekwencja RF mikroigłowa
Rafiofrekwencja RF mikroigłowa to popularny zabieg medycyny estetycznej – odmładzający i ujędrniający skórę. Pozwala na skuteczną redukcję zmarszczek i usuwanie rozstępów skóry oraz spłycanie blizn.