Piękne nogi na wiosnę

Nadeszła wiosna, temperatury na dworze są coraz wyższe, więc bez zbędnych sentymentów rzucamy ciepłe ciuchy w kąt, zastępując je kobiecymi sukienkami, kusymi spódniczkami czy szortami. Z jednej strony pogoda nastraja nas do odsłaniania ciała, z drugiej strony wiele kobiet skarży się na wygląd swoich nóg. Czy można pomóc nogom zachować piękny wygląd? Z pewnością warto o to zawalczyć!

Kogo dotyczy problem?
Aż 72 proc. kobiet w wieku 25-55 lat miewa problemy z wydolnością kończyn dolnych. Do najczęstszych należy zaliczyć występowanie pajączków, opuchlizny, uczucia ciężkości i mrowienia. Wiele z nas traktuje pajączki jako defekt kosmetyczny, a opuchliznę, mrowienie i uczucie ciężkości nóg jako mniej lub bardziej uciążliwą przypadłość, tymczasem są to objawy, których nie należy lekceważyć.

Jak możemy zachować zdrowie i piękno nóg?
Poza regularnym ruchem (spacery, rower, pływanie), unikaniem butów na obcasach i długotrwałego przebywania w jednej pozycji (stojącej lub siedzącej), w trosce o zdrowie i urodę nóg warto również sięgnąć po preparaty zawierające w swoim składzie substancje znane z korzystnego wpływu na układ krwionośny.

Diosmina jest jedną z najbardziej znanych substancji stosowanych w preparatach wspomagających naczynia krwionośne. Naturalnie występuje ona w owocach cytrusowych i roślinach z rodziny Rutaceae, jednak obecnie otrzymuje się ją głównie za pomocą metod chemicznych.Detramax3D Lpp

 

Proantocyjanidyny to substancje biologicznie czynne z grupy flawonoidów, które występują w bardzo dużych ilościach m.in. w pestkach winogron oraz korze sosny nadmorskiej. Charakteryzują się one silnymi właściwościami przeciwutleniającymi, a ich wymierne korzyści na dla zdrowia nóg zostały potwierdzone w badaniach klinicznych. Ruszczyk kolczasty to wiecznie zielony, niski krzew, który posiada podziemne kłącze osiągające długość ok. 10 cm.

Ekstrakt z ruszczyka standaryzowany na ruskogeninę wykazuje potwierdzony badaniami korzystny wpływ na krążenie żylne, dzięki czemu przynosi on ulgę i uczucie lekkości zmęczonym nogom.

Wszystkie te substancje można znaleźć w suplementach diety Detramax, stanowiących wartościowe uzupełnienie diety dla osób chcących zachować dobrą kondycję żył oraz układu krwionośnego.

DETRAMAX to ekspert w zakresie dbania o zmęczone nogi. Oprócz tabletek oferuje także produkty komplementarne – profilaktyczne rajstopy i podkolanówki uciskowe oraz żel kojący do nóg Detramax.

Rajstopy i podkolanówki zapewniają stopniowalną kompresję, najsilniejszą w okolicy kostek i zmniejszająca się w kierunku uda dzięki czemu stymulują krążenie żylne, zapobiegając zmęczeniu, obrzękom i bólom nóg. Żel dodatkowo poprawia wygląd skóry w miejscu występowania rozszerzonych naczyń krwionośnych oraz zmniejsza skłonność do tworzenia się nowych rozszerzonych naczynek, a także wspomaga utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry.Detramax3D Lpp Detramax podkolano╠üwki profilaktyczne uciskowe