Od wschodu do zachodu Włoch

Zapraszamy na zdjęciową przejażdżkę po Włoszech tropem „DAGMA PHOTO 60’s Italian Fashion Tour”. Najnowszy projekt katowickiego studia fotograficznego inspirowany jest niepowtarzalnym włoskim klimatem i modą lat 60.

TEKST I ZDJĘCIA: GRZEGORZ SIKORSKI

Wąskie, pustoszejące w południe uliczki, kolorowe elewacje budynków i piekielnie mocne espresso. To kilka cech charakterystycznych dla Włoch. Uroku dodają wieczorne biesiady mieszkańców oraz wszechobecne skutery, po które równie chętnie co turyści sięgają tamtejsi emeryci oraz biznesmeni. Studio DAGMA PHOTO postanowiło osadzić plan swojej ostatniej sesji zdjęciowej właśnie we Włoszech i posłużyć się tamtejszą architekturą do przywołania uroku powracającej teraz mody lat 60. W poszukiwaniu ciekawych kadrów, DAGMA PHOTO odwiedziła wschodnie i zachodnie wybrzeże Włoch. Zdjęcia zrealizowano również w stolicy tego pięknego kraju.

odwschodudozachoduwloch2

Trudno uznać wyjazd do Włoch za kompletny bez odwiedzenia Wenecji! A skoro już tam dotarliśmy, to nie trzeba było zbyt długo namawiać Kateryny na małą wycieczkę gondolą

Ekskluzywny kalendarz na 2017 rok

Efektem projektu „DAGMA PHOTO 60’s Italian Fashion Tour” będzie ekskluzywny kalendarz na 2017 rok. Zdjęcia do kalendarza zostały wykonane przez Grzegorza Sikorskiego przy współpracy z siedmioma modelkami z Polski, Włoch i Ukrainy. Tłem fotografii były urokliwe zakątki Wenecji, Rzymu, Ostii, Sorento, Portofino oraz Positano. Niepowtarzalny klimat lat 60. został oddany dzięki strojom zaprojektowanym i wykonanym przez firmę Furelle z Katowic. Kalendarz „DAGMA PHOTO 60’s Italian Fashion Tour” będzie można nabyć w DAGMA PHOTO oraz w Galerii DAGMA ART w grudniu br. Bezpłatnie otrzymają go klienci i partnerzy biznesowi spółki DAGMA.

odwschodudozachoduwloch4

Dzisiaj wielki dzień Beatrice! Jest silną, niezależną dziewczyną i do ślubu postanowiła pojechać sama na swoim ulubionym skuterze.

Paparazzed  Photo: Grzegorz Sikorski (GPS} @ DAGMA PHOTO Model: Feula Valentina Mua: Marty Chiacchio Hair: Danilo Spacca Styling: Chiara Aversano  Production: DAGMA PHOTO
Wspólne „selfie” autora zdjęć i Valentiny – współorganizatorki rzymskiego etapu wyprawy fotograficznej.

30 lat DAGMY

W 2017 roku DAGMA będzie świętować 30-lecie swojego istnienia. Pod jedną marką firma prowadzi kilka działalności. Przy ul. Bażantów 4/2 na Osiedlu Bażantowo posiada swoje biuro, zajmujące się dystrybucją i sprzedażą rozwiązań bezpieczeństwa IT. W tym samym budynku mieści się również Autoryzowane Centrum Szkoleniowe DAGMA, specjalizujące się w szkoleniach biznesowych oraz IT, a także agencja fotograficzna DAGMA PHOTO. W budynku obok zlokalizowana jest galeria DAGMA ART, oferująca m.in. giclée, tj. kopie obrazów sygnowane i indywidualizowane przez autorów.

Katowice, ul. Bażantów 4/2tel. 32 793 12 82 www.dagmaphoto.com