Nowoczesna komora kriogeniczna dla zachowania zdrowia, młodości i urody

Leczniczy mróz znany od pokoleń świeżo nabity guz mniej boli i puchnie, gdy od razu przyłoży się coś zimnego. Zimne kompresy łagodzą ból głowy, brodzenie w zimnej wodzie hartuje – to tylko kilka z powszechnie uznanych prawd na temat tego, jak zimno wpływa na ból i obrzęki.

W nowoczesnej medycynie stosujemy krioterapię ogólnoustrojową, która jest zabiegiem wywołującym szereg pozytywnych zmian w naszym organizmie. Leczenie zimnem znajduje zastosowanie w neurologii (stwardnienie rozsiane, niedowłady spastyczne, migreny), ortopedii (stany po urazach, złamaniach, skręceniach), pulmonologii (infekcje górnych dróg oddechowych, astma), reumatologii (zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, reumatoidalne zapalenia stawów, zmiany zwyrodnieniowe) i psychiatrii (nerwice, depresje).

tlo-1

Nowoczesna metoda zachowania młodości i urody
Panie korzystające z kriokomory odczuwają łagodniejsze dolegliwości związane z klimakterium, natomiast u mężczyzn obserwuje się wzrost testosteronu. Zimno znajduje zastosowanie również w zakresie odnowy biologicznej (zalecana dla sportowców w fazie regeneracji), medycynie estetycznej oraz dermatologii (trądzik, blizny skórne). Zastosowanie niskich temperatur wspomaga również proces odchudzania – podczas pobytu w kriokomorze polepsza się metabolizm węglowodanów oraz tłuszczy.

Po wyjściu z kriokomory natychmiast uzyskujemy efekt napięcia skóry na całym ciele (głównie w obrębie brzucha, ramion, ud, pośladków oraz biustu). Terapia zimnem poprawia jędrność skóry, likwiduje niechcianą tzw. skórkę pomarańczową oraz pomaga w walce z cellulitem.

 -120 st. szczęścia
Pobyt w kriokomorze jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, jednakże należy pamiętać, że do zabiegu kwalifikuje lekarz. Do przeciwwskazań należą m.in. zaburzenia czucia, klaustrofobia, ciężka niewydolność serca. Natomiast, już podczas samego zabiegu pacjenci są pod opieka wykwalifikowanego terapeuty, który czuwa nad ich bezpieczeństwem.

DSC01930_

Mgr Aleksandra Bula
Kierownik placówki Tommed Rehabilitacja Łętowskiego
Terapia zimnem pozwala poczuć się młodziej, zapomnieć o bólu oraz przywraca uśmiech na twarzy! Krioterapia nie tylko leczy, ale również zapobiega wielu dolegliwościom. Po zabiegach będziesz jak nowo narodzony, poczujesz przypływ pozytywnej energii oraz motywację do podejmowana nowych działań, dzięki czemu staniesz się bardziej odporny na stres a przy tym młodszy, silniejszy, zdrowszy i bardziej pewny siebie. Polecam!

tommed_logo_transparent_sm

Tommed Rehabilitacja ul. Łętowskiego 32 40-648 Katowice, T. 695 672 219, 32 258 93 25.