Naturalnie dobre delikatesy

Pachnące warzywa i owoce, tradycyjne wędliny i miody z najlepszych pasiek – teraz dostępne także w samym sercu miasta! Działające od trzech miesięcy w Centrum Handlowym Bażantowo Ekodelikatesy Natura i Zdrowie to prawdziwa mekka dla miłośników zdrowego odżywiania – tu klienci znajdą wyłącznie pożywne, ekologiczne i certyfikowane produkty.

Tekst: Łukasz Respondek

Dla Grażyny Kowalskiej, która prowadzi delikatesy, ekologia i zdrowe odżywianie to największa życiowa pasja, a sklep to miejsce, w którym może ją realizować. – Chcemy dać ludziom coś więcej niż możliwość bezrefleksyjnego robienia zakupów. Oferujemy chwilę zastanowienia i rozmowy o tym, co naprawdę zdrowe i warte uwagi – podkreśla. – W ten sposób wychodzimy poza sztampę i sztywne ramy. Istotny jest dla nas zarówno produkt, jak i świadomy wybór konsumenta.

Ekodelikatesy Natura i Zdrowie, które rozgościły się na dobre w nowej części Centrum Handlowego Bażantowo, to już trzeci sklep w Katowicach otwarty pod tym szyldem. Poprzednie dwa, przy ulicy Kochanowskiego i Brackiej, cieszą się dużym wzięciem. Bo ludzie coraz większą wagę przywiązują do jakości produktów.– U nas klient nie znajdzie produktów, które są wytwarzane sztucznie, przy pomocy chemii, antybiotyków lub modyfikacji genetycznych – przyznaje Grażyna Kowalska. – Dużą wagę przywiązujemy do tego, jak powstają poszczególne produkty. Na przykład, co jadają kury u producentów jajek lub czym są karmione krowy naszych dostawców sera czy mleka.

Ekodelikatesy oferują kilka tysięcy produktów najwyższej jakości. Znajdziemy tu wszystko to, co w każdym sklepie spożywczym. Z tą jednak różnicą, że jest to żywność pochodzenia roślinnego uprawiana metodami ekologicznymi oraz uzyskiwana ze zwierząt karmionych naturalną paszą i hodowanych w humanitarnych warunkach. Oferowane produkty są pod ścisłą kontrolą jednostek certyfikujących, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Ekodelikatesy to także miejsce, gdzie można sporo dowiedzieć się o zdrowym odżywianiu.

Ekodelikatesy Natura i Zdrowie, Katowice ul. Bażantów 6c, T: 692 419 621, E: ekodelikatesy.bazantowo@gimail.com.