Moderna IQ3 – prawdziwie luksusowe apartamenty

Apartament wyróżnia się prestiżową lokalizacją, stylową architekturą, jakością użytych materiałów, wielkością ponad 100 mkw., a przede wszystkim funkcjonalnym układem pomieszczeń. To także charakterystyczna, większa niż w standardowych mieszkaniach, wysokość pomieszczeń oraz atrakcyjny widok z okna. I takie właśnie będą apartamenty w budynku IQ3, którego budowa ruszyła latem w Bażantowie

TEKST: DOROTA FILOSEK

Pięciokondygnacyjny apartamentowiec, a w nim 15 prawdziwie luksusowych apartamentów. To IQ3 – najnowsza realizacja spółki Millenium Inwestycje, dewelopera Osiedla Bażantowo, zaprojektowana specjalnie dla najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesny design, prostota formy i ekologia

IQ3 powstaje wewnątrz Enklawy Modernistycznej, przy zielonym skwerze. Atmosfera luksusu będzie towarzyszyła mieszkańcom i ich gościom już od wejścia. Wchodzących przywita reprezentacyjne lobby z częścią wypoczynkową i recepcją, a także eleganckie korytarze i przestronne klatki schodowe. – Klienci premium doceniają nowoczesny design i prostotę formy – mówi Jacek Piwkowski, wiceprezes Millenium Inwestycje. Jeśli zaparkujemy samochodem elektrycznym w podziemnym garażu, będziemy mogli skorzystać z funkcji ładowania, a następnie udać się cichobieżną windą na wyższe kondygnacje. Stacja ładowania to nie jedyny akcent ekologiczny w budynku. Projekt przewiduje zastosowanie systemu wentylacji z filtrami antysmogowymi oraz panele fotowoltaiczne zasilające części wspólne.

Projekt przewiduje zastosowanie systemu wentylacji z filtrami antysmogowymi oraz panele fotowoltaiczne zasilające części wspólne

Apartamenty z możliwością kreowania własnej przestrzeni

W sprzedaży dostępne są apartamenty o powierzchni od 112 do nawet 475 mkw. w trzech wariantach wykończenia: open space, deweloperskim oraz premium IQ. Ostatni stanowi doskonałe połączenie komfortu z bezpieczeństwem, jakie dają nowoczesne technologie. Za pomocą inteligentnego oprogramowania w połączeniu z aplikacją mobilną mieszkańcy będą mogli zarządzać apartamentem, zdalnie sterując klimatyzacją, oświetleniem, ogrzewaniem, roletami okiennymi i żaluzjami tarasowymi.

Miasto w mieście
IQ3 to jedna z kilku inwestycji prowadzonych obecnie na Osiedlu Bażantowo, które zajmuje dziś teren blisko 25 ha. To jedyne w swoim rodzaju miasto w mieście ma bogato rozwiniętą infrastrukturę z obiektami użyteczności publicznej i dostępem do wysokiej jakości usług. Osiedle łączy w sobie funkcje mieszkalne, handlowo-usługowe, sportowe, edukacyjne oraz rekreacyjne.