iVET nowoczesny weterynarz

Leczenie od profilaktyki, aż po skomplikowane zabiegi chirurgiczne; a do tego sklepik z akcesoriami, karmą i suplementami, a nawet usługi groomerskie! Tak prezentuje się pełna oferta Poradni Weterynaryjnej iVet. Bo nowoczesny weterynarz powinien podchodzić do swoich pacjentów kompleksowo.

iVET podchodzi do pacjentów kompleksowo, bo takiego podejścia nauczyła nas praktyka w najlepszych ośrodkach w Polsce i zagranicą – mówi Joanna Pyrkosz, kierowniczka poradni, lekarz weterynarii, specjalista chirurg weterynaryjny, która doświadczenie zdobywała, pracując w prestiżowych ośrodkach w Warszawie i irlandzkim Ballyshannon. Razem z Anną Wawrzyniak (która nabyła doświadczenie w niemieckich klinikach weterynaryjnych) tworzy lekarski duet iVetu oferujący całą paletę usług: od profilaktyki, przez pełną diagnostykę, po skomplikowane zabiegi chirurgiczne.

– Własne laboratorium i wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt USG i RTG to standard, jeśli chcemy poznawać pierwotne przyczyny chorób, a nie jedynie zaleczać objawy – uważa Anna Wawrzyniak. – Dzięki holistycznemu podejściu do naszych pacjentów oszczędzamy także czas ich właścicieli. Wszystko odbywa się na miejscu i najszybciej jak to tylko możliwe. Dodatkowo obowiązuje system zapisów na wizyty i to my czekamy na naszych pacjentów, a nie pacjenci na nas – dodaje.

Aby jeszcze bardziej ułatwić proces leczenia właścicielom psów, kotów czy gryzoni, personel iVETu oferuje również wizyty domowe i sam odbiera pacjentów od ich właścicieli. Kompleksowość przychodni idzie jednak jeszcze dalej. Można tu kupić akcesoria, karmy i suplementy dla zwierząt, a nawet zadbać o urodę pupila z pomocą wykwalifikowanego groomera.

Zdaniem Joanny Pyrkosz kompleksowość to klucz do sukcesu na bardzo wymagającym południu Katowic. – W osiągnięciu sukcesu na pewno bardzo pomaga nam miejsce. Właściciele czworonogów mogą bezstresowo zaparkować pod samą przychodnią, a w czasie zabiegu skorzystać z innych usług Centrum Handlowego Bażantowo – mówi kierwoniczka iVetu.

Przychodnia Weterynaryjna iVet Katowice, ul. Bażantów 6C, tel. 600 633 006, e-mail: kontakt@i-vet.pl, www.i-vet.pl.