D3 już w sprzedaży!

Obecnie trwa realizacja kolejnego budynku wielorodzinnego przy ul. Pijarskiej. Budynek mieszkalny D3 o charakterze galeriowca zamyka od strony północnej Enklawę Modernistyczną. Mieszkania będą gotowe jesienią 2019 roku.Ceny zaczynają się już od 4 999 zł/mkw.

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 43 do 71 mkw. zaprojektowało z najwyższą starannością studio Abis Projekt Grzegorz Bryzik. Dla mieszkańców parterowych lokali przewidziano tarasy z małymi ogródkami, a na wyższych kondygnacjach balkony usytuowane od strony południowej.

D2
W zeszłym roku zakończono realizację budynku D2 zlokalizowanego przy ul. Pijarskiej 8. To inwestycja, która cieszyła się dużą popularnością z uwagi na mały metraż mieszkań i atrakcyjne ceny. Jasna elewacja budynku w połączeniu z akcentami kolorystycznymi tworzy wyrazisty efekt wizualny i wyróżnia się na tle sąsiedztwa.

DSC_1617

Katowice – polskie Chicago
Katowicka moderna to perła na skalę światową. Dzięki niej Katowice w okresie międzywojennym zyskały miano polskiego Chicago. Kilka lat temu w mieście powstał Szlak Moderny, podążając którym można podziwiać najważniejsze i najciekawsze obiekty tej architektury.

Tomasz_Makula_ Fotografia kolorowa 1

Moderna XXI wieku
Enklawa Modernistyczna na terenie Osiedla Bażantowo to wyraz świadomości estetycznej inwestora. Jej projektanci sięgnęli do kubistycznych brył domów, narożnych okien i innych charakterystycznych elementów, nawiązujących do tamtego stylu. Efektem jest modernizm XXI wieku, gdzie mieszka się w atmosferze lat 30., ale w towarzystwie najnowocześniejszych technologii.

joanna_cieply_budynek_5