Centrum Handlowe Bażantowo: wszystko i blisko

Centrum Handlowe Bażantowo to miejsce, w którym mieszkańcy południowych dzielnic Katowic swobodnie bez pośpiechu zrobią codzienne zakupy, a jeśli zajdzie taka potrzeba – mają do dyspozycji świetnie wyposażone centrum medyczne i restaurację z doskonałą kuchnią tajską.

Tekst: Dorota Filosek

Tu można szybko i wygodnie zrobić zakupy i skorzystać z szerokiej oferty usług. Nie można się zgubić – dostęp do wszystkich lokali jest łatwy, a zmotoryzowany klient zawsze znajdzie miejsce na parkingu. Supermarket Piotr i Paweł, punkty usługowe, banki, przychodnia zdrowia, salony kosmetyczny i fryzjerski oraz apteka – zachęcają do częstych odwiedzin i spędzania czasu w komfortowych warunkach.

Ofertę Centrum Handlowego Bażantowo już od września tego roku uzupełnią nowe lokale handlowe i usługowe usytuowane w nowej części centrum – w budynku Cube. Parter budynku został zaprojektowany jako convenience retail park – każdy lokal będzie miał niezależne wejścia i duże przeszklone witryny.

W nowej części Centrum Handlowego Bażantowo znajdzie się kawiarnia, restauracje z kuchnią hiszpańską, włoską oraz sushi.   Część usługowa wzbogaci się o pralnię oraz o klinikę weterynaryjną. W budynku Cube klienci Centrum Handlowego Bażantowo będą mogli zasmakować w świeżym pieczywie z piekarni. Będzie można także zrobić zakupy w drogerii, sklepie sportowym, butiku z odzieżą dziecięcą czy sklepie ze sprzętem RTV i AGD.

We wschodnim skrzydle obiektu na powierzchni prawie 1,4 tys. mkw i na trzech poziomach zlokalizowane będzie  profesjonalne atelier  fotograficzne  DAGMA FOTO, gdzie oprócz tradycyjnego pomieszczenia studyjnego, znajdować  się będą również sale m.in. do fotografii produktowej oraz przeszklone akwarium – do fotografii podwodnej.

Usytuowana nieopodal pętla szybkiego tramwaju oraz stacja przesiadkowa park&ride z pewnością ułatwią klientom z okolicznych dzielnic korzystanie z oferty Centrum Handlowego Bażantowo.

Centrum Handlowe Bażantowo stworzy atrakcyjny i największy w południowej części Katowic kompleks handlowy. Do dyspozycji klientów oddajemy 350 miejsc postojowych i 25 lokali. Nasi nowi najemcy to między innymi: kawiarnia, restauracje: hiszpańska, włoska i sushi, pralnia chemiczna, klinika weterynaryjna oraz garmażeria i sklepy: sportowy, piekarnia, odzież dziecięca, sprzęt RTV i AGD oraz drogeria. W zasięgu oddziaływania  mieszka 40 tys. osób a w bezpośrednim sąsiedztwie wciąż przybywa nowych domów.

WYNAJEM POWIERZCHNI: Dział Sprzedaży Millenium Inwestycje Sp. z o.o. tel. 32 205 95 00, Łukasz Rąba  tel. 660 434 082

LOKALIZACJA: ul. Bażantów

POWIERZCHNIA: 3,5 tys. mkw

LICZBA LOKAL: 25

LICZBA MIEJSC PARKINGOWYCH: 350

DATA OTWARCIA: wrzesień 2017 r.