Bażantowo w obiektywie

Zgodnie z zapowiedzią, w tym numerze magazynu „PLACE” prezentujemy więcej zdjęć z Fotospaceru, który 10 września zorganizowaliśmy razem z Centrum Handlowym Bażantowo. Jego uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób fotografować architekturę i co zrobić, aby uchwycić piękno otaczających nas budynków. My natomiast zobaczyliśmy znane nam obiekty z zupełnie innej perspektywy.

Michał Huć – I miejsce w kategorii Fotografia kolorowa (zdjęcie główne artykułu)

– Fotografia Michała świetnie oddaje spostrzegawczość z jaką autor wydobył światło, z pozoru banalnej klatki schodowej – mówił podczas obrad jury Arkadiusz Ławrywianiec.

zima16fotospacer6

zima16fotospacer4

Nagroda internautów – Katarzyna Esnekier.

zima16fotospacer3

Tomasz Makula – I miejsce w kategorii Fotografia czarno-biała– Monochromatyczne zdjęcie Tomasza Makuli jest doskonale zakomponowane i nosi w sobie cechy uniwersalne. Tak samo jak jest wspaniałą fotografią, mogłoby być doskonałą grafiką – uzasadnia wybór jury Arkadiusz Ławrywianiec..

zima16fotospacer9

zima16fotospacer10

zima16fotospacer8

Paweł Derek – wyróżnienie w kategorii fotografia czarno-biała.

zima16fotospacer7

Joanna Ciepły – wyróżnienie w kategorii fotografia kolorowa.

zima16fotospacer2

Dodatkową niespodzianką była zaaranżowana w podziemiach powstającego właśnie drugiego budynku Centrum Handlowego Bażantowo sesja zdjęciowa: samochód i modelka. Dzięki uprzejmości Porsche Sosnowiec, uczestnicy mogli poznać techniki fotografii studyjnej, wykonując zdjęcia czerwonego audi A5 oraz ślicznej Patrycji. Michał Huć triumfował także w kategorii: samochód i modelka, której partnerem był dealer Audi – salon Porsche Sosnowiec.

zima16fotospacer

Zapisz

Zapisz