BASEN – Odrobina Raju w Twoim Domu

Wyobraź sobie swój idealny dom. Ogród pełen śmiechu najmłodszych, taras w słońcu oczekujący przyjaciół. Wewnątrz wszystko o czym marzysz. Czego nie mogłoby w nim zabraknąć? Większość z nas odpowie – Basenu – pisze Joanna Wybraniec z Compass Pools Polska.

Kreujemy przestrzeń wokół siebie zgodnie z tym, co naszym zdaniem jest najlepsze dla nas i naszych najbliższych. W chwilach relaksu wracamy do miejsc, gdzie naprawdę odpoczywaliśmy. Relaks kojarzymy z zabawą, nastrojem swobody, poczuciem wyjątkowości. Chcemy część tego wyobrażenia przenieść do Waszych domów. Sprawić, by wspólne chwile spędzane rodzinnie, czy w gronie przyjaciół, miały tę wyjątkową oprawę. A gdyby Wasz dom wyposażyć w basen? Każdego dnia można by mieć odrobinę wakacyjnego raju we własnym domu.

basenodrobinarajuwtwoimdomu3Yacht Pool – basen kąpielowy z wbudowaną wanną SPA, która stylistyką nawiązuje do dziobu luksusowego jachtu. Jedyny na świecie basen, który otrzymał w 2014 roku prestiżową nagrodę za design Red Dot oraz iF Design Award

Każdy dzień wykorzystujemy maksymalnie, pracujemy dłużej i więcej, wolne chwile chcemy spędzać aktywnie. Budując dom, coraz częściej aranżujemy przestrzeń tak, by znalazło się w niej także miejsce przeznaczone na aktywny relaks. Coraz częściej wyposażamy domy w saunę lub minisiłownię i coraz chętniej budujemy w naszych domach baseny. Niewielki ogrodowy basen lub basen znajdujący się wewnątrz budynku nie tylko w znacznym stopniu podniosą wartość nieruchomości, ale też wpłyną na sposób spędzania wolnego czasu.

Jeśli będziemy już w posiadaniu basenu, bardzo szybko zauważymy, że wraz z pojawieniem się wody zmieniają się nasze rytuały, a nowy nabytek staje się centrum życia rodzinnego i towarzyskiego. Czy jednak oczywista przyjemność posiadania basenu musi zostać okupiona długą i męczącą budową i ogromnymi kosztami? Budowa będzie znacznie łatwiejsza, gdy wykorzystamy technologię basenów kompozytowo-ceramicznych. Czas instalacji basenu w naszym domu lub ogrodzie, od momentu wyboru niecki do pierwszej kąpieli, wyniesie do sześciu tygodni. Takie niecki oferowane są w Polsce przez Firmę Compass Pools Polska. Firma wykorzystuje najnowszą technologię, stosując włókna węglowe do wzmocnienia struktury niecki, zwiększając odporność materiału na ściskanie, podobnie jak ma to zastosowanie w przypadku budowy samolotów. Dzięki zastosowaniu włókien węglowych, zwiększa się również stabilność basenu. Takie niecki basenowe sprzedawane są w najróżniejszych wzorach, dzięki czemu każdy znajdzie basen odpowiedni do swoich oczekiwań i budżetu.

basenodrobinarajuwtwoimdomu1

Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz basenu do zabawy dla siebie i swoich bliskich czy przestrzeni do intensywnych treningów pływackich. W żadnym basenie nie poczujesz się lepiej niż we własnym

Na ostateczny koszt inwestycji, oprócz rozmiaru i typu niecki, będą miały wpływ wszystkie te elementy, które umilą i ułatwią nam życie podczas codziennego korzystania z naszego kąpieliska.

Mimo iż sezon kąpielowy w Polsce trwa od maja do października, liczba instalacji basenowych w kraju z roku na rok rośnie. Sezon, w którym możemy korzystać z basenu ogrodowego znacznie wydłużymy, wykorzystując zadaszenia, dzięki którym nasz basen stanie się basenem całorocznym. Techniczne rozwiązania, jakie proponuje Compass Pools, gwarantują nam utrzymanie wody w basenie w idealnym stanie, przy zaangażowaniu niedużych środków finansowych w skali roku. Baseny Compass Pools to baseny samoczyszczące, dzięki zastosowaniu systemu VANTAGE. Ciekawym rozwiązaniem w ofercie Compass Pools jest zatapialna roleta basenowa Rolo Cover. Gwarantuje ona maksymalną wydajność energetyczną oraz pełne bezpieczeństwo basenu. Może wytrzymać ciężar małego zwierzęcia, dziecka a nawet dorosłej osoby. Jeśli chciałbyś, aby Twój basen był wyposażony w przeciwprąd, który uatrakcyjni trening pływacki – nie ma sprawy! Baseny Compass Pools dają taką możliwość. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz basenu do zabawy dla siebie i swoich bliskich czy przestrzeni do intensywnych treningów pływackich. W żadnym basenie nie poczujesz się lepiej niż we własnym.

Wyróżnia nas TECHNOLOGIA – Mówi Krzysztof GOŚCIŃSKI, Dyrektor Zarządzający Compass Pools Polska

Compass Pools Polska oferuje 28 modeli niecek kompozytowo-ceramicznych. Nasze baseny mogą być instalowane w każdym domu i w każdym ogrodzie. Co ważne, baseny Compass Pools, posiadają dożywotnią gwarancję na konstrukcję. W naszej ofercie znajdują się niecki w 11 różnych kształtach i kilku wielkościach. Długość basenów mieści się w przedziale od 4,5m do 13m, natomiast szerokość od 3m do 4,5m. Baseny Compass Pools zróżnicowane są również pod względem głębokości. Każda instalacja jest niepowtarzalna – Klient wybiera model niecki, a także kolor z palety 12 barw, które nawiązują do barwy wybrzeży takich miejsc, jak: Madagaskar, Zanzibar czy Seszele. Basen może mieć odcień wody od piaskowej, przez delikatny błękit, aż po intensywny szmaragd. Do najważniejszych zalet stosowanych przez nas rozwiązań należą: szybka i prosta instalacja (nie wymagająca betonowych fundamentów i trwająca maksymalnie kilka dni), ekskluzywna błyszcząca paleta barw Bi-Luminate tworząca wrażenie niesamowitej głębi koloru i połysku oraz pierwszy na świecie system samooczyszczenia i cyrkulacji wody w basenie VANTAGE. W naszym biurze w Katowicach, przy ulicy Szarych Szeregów 31, nasi Klienci mogą obejrzeć w instalacji zewnętrznej, w pełni działający basen Compass Pools.

Katowice, ul. Szarych Szeregów 31tel. 668 230 500e-mail: biuro@compasspools.pl
www.facebook.com/compasspoolspolska