Nadjeżdża zupełnie nowy Flying Spur – połączenie sportowego sedana z luksusową limuzyną od Bentleya

Zaprojektowany, skonstruowany oraz wykonany ręcznie w domu Bentley w Crewe w Anglii, nowy Flying Spur cechuje się charakterystycznym dla Bentley’a połączeniem brytyjskiego kunsztu z innowacyjnymi rozwiązaniami. 

Zarówno kierowcy, jak i pasażerom Flying Spur oferuje wyjątkowe połączenie luksusu limuzyny oraz osiągów sportowego sedana, nowy odważny wygląd oraz wiodące na świecie jakość i design okraszone najnowocześniejszą technologią skoncentrowaną na użytkowniku.  

Elegancki i muskularny

Nowy Flying Spur prezentuje typowy dla marki Bentley kształt i design charakteryzujący się eleganckimi, ale muskularnymi proporcjami, najnowszej generacji wyjątkowymi przednimi światłami LED z efektem szlifowanego kryształu oraz nowymi panoramicznymi tylnymi światłami z motywem „B”. Nowe wzory 22-calowych kół również oddają wyjątkowy charakter oraz moc nowego Flying Spura. 

Nowo zaprojektowana figurka „Flying B” zdobi przód nowego modelu Flying Spur po raz pierwszy od bardzo dawna, wyłaniając się spod pięknego nowoczesnego logo Bentley i podkreślając wyjątkowy charakter modelu. 

Najbardziej zaawansowany sedan GT

Dzięki niesamowitym osiągnięciom technologicznym, nowy Flying Spur to najbardziej zaawansowany sedan GT, oferujący najnowocześniejsze technologie dzięki nowemu zaawansowanemu aluminium oraz kompozytowemu podwoziu i wydajności 48V.

Po raz pierwszy w modelach Bentley użytkownikowi oferowane jest elektroniczne kierowanie wszystkimi kołami, które dołącza do aktywnego napędu na cztery koła oraz systemu Bentley Dynamic Ride, zapewniając niesamowite doświadczenia podczas prowadzenia pojazdu. Nowe trzykomorowe sprężyny powietrzne  pozwalają na większy zakres regulacji podwozia pomiędzy trybem wygodnej limuzyny, a poziomami bardziej sportowymi, a co za tym idzie oferując doświadczenia z jazdy o niezwykłym zakresie i możliwościach, niespotykane wcześniej w tym segmencie. 

6-litrowe serce

Sercem nowego modelu Flying Spur jest ulepszona wersja uznanego 6-litrowego silnika Bentley W12 z podwójną turbosprężarką, wyposażonego w dwusprzęgłową, 8-biegową skrzynię biegów pozwalającą na szybsze i płynniejsze zmiany biegów. Osiągi nowego silnika TSI to 635 KM, 900 Nm momentu obrotowego, przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,8 sekundy oraz maksymalna prędkość 333 km/h.

Dłuższy o 130 mm rozstaw osi oznacza, że Flying Spur posiada przestronną luksusową kabinę oferującą niezrównany komfort oraz wytworność. Poza długą listą opcji jednolitych i łączonych fornirów z drewna, model oferuje siedzenia zarówno z nowej rowkowanej skóry Bentley, jak i wyjątkową stylizację Mulliner z siedzeniami pikowanymi w diament oraz absolutną nowość w świecie motoryzacji: trójwymiarowe panele drzwiowe pikowane w diament.  

Nowoczesne rękodzieło

Takie nowoczesne rękodzieło zostało połączone z najnowocześniejszymi technologiami zastosowanymi w celu ulepszenia komfortu i przyjemności z jazdy kierowcy i pasażera. Mamy tu na przykład cyfrowy wyświetlacz HD, wyjątkową obrotową konsolę centralną oferującą 12,3-calowy cyfrowy ekran dotykowy, piękne analogowe tarcze lub cyfrowy detoksykujący fornir, a także zdalnie sterowany ekran dotykowy dla pasażerów z tyłu. To wszystko sprawia, że kabina nowego modelu Flying Spur to najnowocześniejsze, najbardziej innowacyjne i luksusowe wnętrze, w jakim można podróżować. 

Wnętrze, stworzone z myślą o klientach poszukujących nowoczesnego luksusu, można jeszcze bardziej ulepszyć szklanym panoramicznym dachem.

Od jesieni w salonie Bentley Katowice

W salonie Bentley Katowice nowego Flying Spura będzie można zamawiać od jesieni, a dostawy do klientów rozpoczną się na początku 2020 roku. Po przejażdżkach Continentalem GT „z” i „bez” dachu nie odmówmy sobie i tej przyjemności.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PRZEJAŻDŻKI BENTLEYEM CONTINENTALEM GT PO BAŻANTOWIE 

BENTLEY CONTINENTAL GT CONVERTIBLE POD BUDYNKIEM CUBE W CENTRUM HANDLOWYM BAŻANTOWO