Modne szarości w przystępnej cenie

O przystępnej cenowo łazience w odcieniach modnej szarości pisze Marek Zięba, konsultant ds. obsługi inwestycji Mera Design

Modna i elegancka łazienka w ponadczasowej kolorystyce nie musi kosztować fortuny. Dla szukających optymalnych rozwiązań na lata doskonałym rozwiązaniem są hiszpańskie płytki Stone Grigio, które od roku są niezwykle pożądane przez naszych klientów. 139 zł za metr kwadratowy to doskonała cena za aktualnie modne, ale i ponadczasowe szare płytki – imitację naturalnego kamienia. Płytki są matowe, a więc niezwykle łatwe w utrzymaniu, a przez oryginalne wymiary: 42,5 x 86 cm doskonale sprawdzają się przy aranżacji niewielkich powierzchni.

W prezentowanej ekspozycji widzimy omawianą płytkę uzupełnioną ciemnym kontrastem w postaci płytki podłogowej wyniesionej na ścianę. Obraz łazienki dopełnia zwarta w formie ceramika firmy Hidra – czyste formy nie przykuwające niepotrzebnie uwagi oraz kabina typu otwartego z rolkami i prowadnicami po zewnętrznej stronie ściany. Ciekawym dodatkiem jest też podtynkowa zabudowa na szczotkę i papier toaletowy firmy Emco.W omawianej stylizacji warto również zwrócić uwagę na armaturę niemieckiej marki Decor Walther, która od ok. dwóch miesięcy jest w naszej ofercie. Wykonano ją w całości z mosiądzu chromowanego galwanicznie, co sprawia, że jest bardzo trwała, odporna na uszkodzenia i łatwa w utrzymaniu. Efekt dopełnia wpuszczane lustro z podświetleniem LED, które dodatkowo można uzbroić w moduł bluetooth lub radio RDS i cieszyć się wygodą i świetną jakością dźwięku podczas przebywania w pomieszczeniu.

Zapraszam do oglądania ekspozycji w salonie Mera Design w Nowym Roździeniu

Salon Mera Design w Nowym Roździeniu

Salon Mera Design w Nowym Roździeniu oferuje produkty należące do asortymentu premium, głównie z Hiszpanii i Włoch. Klienci mogą wybierać spośród kolekcji płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku, ale też takich, których nie znajdą w żadnym innym polskim salonie. Poza płytkami salon oferuje także m.in. ręcznie wykonane lampy oparte na włoskim wzornictwie, ceramikę sanitarną włoskich projektantów, systemy nagłośnienia oświetlenia, a nawet biokominki.

Hurtownia Mera
Tychy, ul. Przemysłowa 70, tel. (32) 780 11 00
www.mera.eu

Showroom Katowice
Katowice, Nowy Roździeń, Al. Roździeńskiego 199, tel. (32) 493 18 50,
www.mera-design.eu