Łazienka, która mówi: jesteś w domu

O ciepłej domowej łazience wykończonej drewnem pisze Marek Zięba, konsultant ds. obsługi inwestycji Mera Design.

Tym razem przedstawiam łazienkę w rodzinnym, domowym klimacie – zupełnie inną od chłodnych aranżacji znanych chociażby z hoteli, ale wciąż elegancką i oszczędną w formie.

Pracując nad projektem pamiętaliśmy, że łazienka to pomieszczenie, które pierwsze wita i ostatnie żegna domowników, więc musi stanowić kwintesencję wszystkich dobrych emocji związanych z domem. Stąd połączenie płytek: czarny kamień na podłodze, który wynieśliśmy także na jedną ze ścian, biała cegła i – przede wszystkim – drewno. Oryginalny wąski format oraz struktura płytek imitujących drewno sprawia, że jak w przypadku naturalnego materiału, nie znajdziemy tu dwóch takich samych elementów.

Całość dopełnia wanna wolnostojąca – taka jak u babci – oraz stalowy podest pod umywalkę, którego forma nawiązuje do wiklinowego splotu. Do tego, obowiązkowo, bateria ścienna i, opcjonalnie, lampa w stylu industrialnym, która świetnie wpisuje się w rustykalną i nowoczesną zarazem przestrzeń. Oryginalne żarniki w kilku oprawach dodają polotu stylizacji i stanowią ciekawą wycieczkę w stronę klimatów industrialnych

.Zapraszam do oglądania ekspozycji w salonie Mera Design w Nowym Roździeniu.

Salon Mera Design w Nowym Roździeniu

Salon Mera Design w Nowym Roździeniu oferuje produkty należące do asortymentu premium, głównie z Hiszpanii i Włoch. Klienci mogą wybierać spośród kolekcji płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku, ale też takich, których nie znajdą w żadnym innym polskim salonie. Poza płytkami salon oferuje także m.in. ręcznie wykonane lampy oparte na włoskim wzornictwie, ceramikę sanitarną włoskich projektantów, systemy nagłośnienia i oświetlenia, a nawet biokominki.

Hurtownia Mera
Tychy, ul. Przemysłowa 70,
tel. 32 780 11 00
www.mera.eu

Showroom Katowice
Katowice, Nowy Roździeń, Al. Roździeńskiego 199,
tel. 32 493 18 50,
www.mera-design.eu