Łazienka dla indywidualistów

O łazience dla indywidualistów pisze Marek Zięba, konsultant ds. obsługi inwestycji Mera Design.

ZDJĘCIE: Arkadiusz Ławrywianiec

Przed Państwem aranżacja łazienki, która pokazuje trendy panujące w 2016 roku. To propozycja dla indywidualistów, którzy chcą podkreślić swój styl i cieszyć się funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań.

Zacznijmy od podstaw – płytek imitujących kamień calacata o rozmiarze 60 x 120, często wybieranych do średnich i dużych łazienek. Odkryliśmy je na ostatnich targach w Bolonii. Uczestniczymy w nich systematycznie, aby oferować najnowsze trendy panujące w architekturze wnętrz. W ofercie mamy kilkadziesiąt rodzajów tych płytek, które różnią się między sobą wzorem, kolorem, formatem, sposobem wykończenia i rysunkiem żyłek. Tutaj zestawiamy je dodatkowo z niezwykle pożądaną mozaiką oktagonalną.

Na pierwszym planie widzimy wannę wolnostojącą, dzięki której niedużym kosztem możemy uzyskać efekt łazienki typu spa. Już pomieszczenie o wymiarach 3×3 m może nam dać poczucie luksusu w łazience wykorzystywanej na co dzień. Aby podkreślić jej ekskluzywny wygląd, proponujemy wybór baterii wolnostojącej oraz umywalki o nieregularnym kształcie, które razem dają wrażenie indywidualności. Efektu luksusu i elegancji dopełnia żyrandol zamiast klasycznego oświetlenia i lustro wykonane w całości z tafli szkła (łącznie z ramą). Omawianą aranżację można zobaczyć na żywo w Mera Design w Nowym Roździeniu w Katowicach.

 

Salon Mera Design w Nowym Roździeniu oferuje produkty należące do asortymentu premium, głównie z Włoch i Hiszpanii. Klienci mogą wybierać spośród kolekcji płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku, ale też takich, których nie znajdą w żadnym innym polskim salonie. Poza płytkami salon oferuje także m.in.:­­­ ceramikę sanitarną czołowych światowych producentów, armaturę, kompletną ofertę oświetlenia, tapety, tynki ozdobne, systemy nagłośnienia, a nawet biokominki.

Hurtownia Mera Tychy, ul. Przemysłowa 70, tel. (32) 780 11 00 www.mera.eu
Showroom Katowice Katowice, Nowy Roździeń, Al. Roździeńskiego 199, tel. (32) 493 18 50, www.mera-design.eu