Kompleksowa diagnostyka i plan leczenia

Kompleksową diagnostyka i precyzyjny plan leczenia mają duże znaczenie w procesie leczenia stomatologicznego – pisze doktor Mariusz Duda, specjalista chirurg, implantolog i ekspert ds. implantologii stomatologicznej, właściciel Duda Clinic.

Zespół Duda Clinic składa się z doświadczonych lekarzy, w tym pracowników naukowych uniwersytetu, którzy do każdego pacjenta podchodzą w sposób indywidualny i serdeczny. Chętnie przekonamy Państwa, że wizyta u stomatologa nie musi być związana z dyskomfortem i lękiem, lecz może być bezbolesnym i wolnym od stresu spotkaniem z zaufanym lekarzem, który pomoże w rozwiązaniu niejednokrotnie kłopotliwych problemów.

Skuteczne leczenie rozpoczyna się jednak od postawienia właściwego rozpoznania i zrozumienia potrzeb pacjenta. Podstawą konsultacji w Klinice są zdjęcia panoramiczne, tomografia komputerowa, przestrzenne skanowanie, zdjęcia fotograficzne i szczegółowe badanie. Do dyspozycji Pacjentów jest 14 lekarzy, w tym specjaliści z zakresu chirurgii, implantologii, protetyki, implantoprotetyki, ortodoncji klasycznej i cyfrowej, periodontologii, endodoncji i stomatologii dziecięcej.personel

 

Celem takiej wielospecjalistycznej konsultacji jest dokładna diagnostyka i zaplanowanie indywidualnego leczenia, sposobu odbudowy braków w uzębieniu, poprawy stanu dziąseł, zgryzu i zdrowia jamy ustnej. Gotowy plan leczenia zawiera rozpisane od A do Z wszystkie potrzebne procedury i etapy leczenia dopasowane do potrzeb Pacjenta.

Mając do dyspozycji zintegrowany plan leczenia, możemy podejmować się wspólnie leczenia trudnych przypadków i zapewnić najwyższą jakość usług.

moja propozycja wyboru