In Corpore dla dorosłych

Od dawna pomagamy nie tylko dzieciom. W pierwszych miesiącach 2018 roku dorośli pacjenci Centrum Diagnostyki i Terapii doczekają się własnej przestrzeni – In Corpore tylko dla dorosłych. To kolejny krok w naszej misji na rzecz poprawy higieny słuchu i szeroko pojętej kondycji psychicznej – misji, którą realizujemy w długofalowej kampanii „Od ucha do ucha” – pisze dr Iwona Sosnowska-Wieczorek, dyrektor Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore.

Coach czy psychoterapeuta to nie rozwiązania zarezerwowane dla nieudolnych, którzy nie radzą sobie psychicznie. Znakomicie sprawdzają się także na przykład w przypadku perfekcjonistów. Z rozwiązań dostępnych w In Corpore, takich jak metoda Tomatisa czy terapia Biofeedback, które doładowują nasz mózg i wpływają na dobre samopoczucie, od lat korzystają biznesmeni, dziennikarze, artyści i politycy. Już na początku 2018 r. będą mogli dalej czerpać z tej oferty, ale w nowych, bardziej intymnych warunkach – w In Corpore tylko dla dorosłych – w Katowicach przy ul. Bażantów 2.

Na wstępie, wszyscy nowi pacjenci będą mieli do dyspozycji konsultację z psychologiem i neurologiem. Specjalista przeprowadzi wywiad, ustali priorytety i zaproponuje usługi, które poprawią dobrostan pacjentów. Oprócz terapii znanych z dotychczasowej działalności In Corpore, pojawią się zajęcia jogi czy medytacji, a do zespołu znanych i sprawdzonych specjalistów dołączą coachowie, trenerzy zdrowia, dietetycy, choreoterapeuci czy konsultanci do spraw wizerunku.

Podobnie jak w dotychczasowym Centrum Diagnostyki i Terapii tym, co nas wyróżnia będzie holistyczne podejście do pacjenta, które usprawnia terapię i czyni ją bardziej skuteczną. Warto zadbać o swojego ducha, tak jak dbamy o nasze ciało w klubach fitness. Człowiek zdrowy i silny nie tylko dobrze wygląda, ale i emanuje pozytywną energią.


 

Nie tylko terapia
W nowej przestrzeni pojawi się także nieobecna dotąd w Centrum Handlowym Bażantowo – Stomatologia In Corpore, a w niej lekarze znani z konsultacji w „dziecięcej” części Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore.


 

Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore Katowice, ul. Bażantów 2, T. 664 300 069, E. info@centrumincorpore.pl  www.centrumincorpore.pl.