Dobrana para: trening i zabiegi na ciało

Wraz z początkiem wiosny wiele osób zaczyna dbać o sylwetkę. Warto pamiętać, że trening uzupełniany zabiegami na ciało daje szybsze i bardziej spektakularne efekty – radzi Małgorzata Łukaszewska z Bażantowo Beauty & Spa.

Podobnie jak nie ma jednego cudownego ćwiczenia, które idealnie wymodeluje całą sylwetkę, tak nie istnieje jeden, jedyny, wyjątkowy zabieg, który zredukuje cellulit, tkankę tłuszczową i ujędrni skórę. Dlatego warto spróbować kilku, szczególnie w czasie, kiedy intensyfikujemy nasze treningi, bo efekty przyjdą ze zdwojoną mocą!

Endomasaż próżniowy z RF i IR

Cztery technologie w jednej głowicy działają wielopłaszczyznowo, intensyfikując tym samym osiągane efekty. Energia RF ogrzewa tkankę podskórną i powoduje kurczenie włókien kolagenowych, co prowadzi do widocznego ujędrnienia skóry. Endomasaż przyspiesza metabolizm tłuszczów, a podciśnienie próżniowe pobudza przepływ limfy. Efektem jest widoczna poprawa jakości skóry i zniwelowanie jej niedoskonałości.

Podciśnieniowa liposukcja ultradźwiękowa

Pod wpływem działania ultradźwięków rozbiciu ulegają ścianki komórek tłuszczowych – adipocytów. Prowadzi to do redukcji tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach, a tym samym skutecznie modeluje sylwetkę.

Algo-slimming Treatment Thalgo

Zabieg wyszczuplający, remineralizujący i przeciwcellulitowy, na bazie 100-proc. mikronizowanej algi morskiej bogatej w minerały, witaminy i mikroelementy. Celem zabiegu jest detoksykacja, redukcja tkanki tłuszczowej i eliminacja nadmiaru wody z tkanek. Zabieg składa się z trzech etapów: peelingu całego ciała, aktywnej maski oraz masażu.

Mezoterapia mikroigłowa

Ujędrniająca ceremonia przywracająca sprężystość i napięcie skóry z wykorzystaniem rollera.

Masaż antycellulitowy

Intensywny masaż, o dynamicznych ruchach, wykonywany na napiętych mięśniach. Połączony z użyciem odpowiednich preparatów zawierających substancje aktywne, pozwala zmniejszyć widoczną „skórkę pomarańczową” i ujędrnić skórę.

Masaż bańką chińską

To zabieg, który poprawia ukrwienie, przyspiesza metabolizm, zmniejsza obrzęk, oczyszcza organizm z toksyn oraz  pomaga w walce z cellulitem.

 

Bażantowo Beauty & Spa Małgorzata Łukaszewska

Bażantowo Beauty & Spa Małgorzata Łukaszewska mieści się w budynku Bażantowo Sport na poziomie -1. W miłej, pełnej relaksu atmosferze oferuje kosmetykę pielęgnacyjną twarzy, zabiegi aparaturowe, masaże (klasyczne, relaksacyjne, regeneracyjne i inne), ceremonie relaksacyjno-odżywcze na ciało, redukcję cellulitu i modelowanie sylwetki, depilację oraz pielęgnację dłoni i stóp. Oferta skierowana jest zarówno do pań, jak i panów.

Katowice, ul. Pijarska 3 (Bażantowo Sport, poziom -1) tel. 32 444 63 00 www.sport.bazantowo.pl